Fotelik samochodowy to podstawowe akcesoriów, jakie powinno znaleźć się w każdym samochodzie, którym przewożone jest dziecka. Istotne jest, aby wybrać dla swojej pociechy właściwy fotelik. Jedną z opcji jest tani fotelik samochodowy 9-18 kg. Jest to fotelik dla dzieci, które ważą od 9 do 18 kg. Jeżeli potrzebujesz fotelika dla dziecka, które właśnie w tym przedziale wagowym się znajduje, zdecydowanie znajdziesz je u nas.

Foteliki wyposażone są w bezpieczne i wygodne siedziska. Zapewniają niezwykły komfort podróży. Dziecko nie będzie się w nich wierciło, tylko będzie grzecznie siedziało. Dzięki temu, że foteliki posiadają głębokie ściany boczne oraz do ich produkcji został zastosowany specjalny materiał, doskonale ochronią dziecko w przypadku zderzeń bocznych, które są wyjątkowe niebezpieczne. Dziecko znajdujące się w takim foteliku będzie odpowiednio chronione, z czego można będzie się cieszyć. W końcu jego bezpieczeństwo jest najważniejsze. A dzięki tym fotelikom, można będzie o to bezpieczeństwo zadbać w wyjątkowo dobry sposób.Fotelik samochodowy Caretero Defender

 

Dobrze również, aby foteliki, jakie wybierasz dla swojego dziecka posiadały komfortowe szelki hamujące ruch dziecka do przodu w przypadku gwałtownego hamowania. Pasy te pochłaniają część energii w przypadku gwałtownego hamowania czy zderzenia czołowego. Dzięki temu, maluch nadal będzie siedział stabilnie w foteliku, co jak najbardziej będzie niezwykle dobrym rozwiązanie. Przynajmniej można będzie mieć pewność, że pasy w żaden sposób go nie uszkodzą, ani nie uderzy się głową o przedni fotel.

 

Każdy z fotelików, jaki znajduje się w naszej ofercie nie sprawia problemów przy montażu ani demontażu. Wszystko odbywa się w bardzo intuicyjny sposób. W związku z tym, na pewno żaden rodzic nie będzie miał problemów z zamontowaniem fotelika w swoim samochodzie. Wszystko odbywało się będzie w bardzo prosty i bezproblemowy sposób. Warto także podkreślić, że cena naszych fotelików również jest bardzo atrakcyjna.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu dla dzieci TechSat24.pl, w którym znajdą Państwo foteliki samochodowe 9-18 kg.