Sprzedaż kas fiskalnych dla sklepów i firm

Ustawa o VAT nałożyła na wszystkie podmioty prowadzące działalność gospodarczą dla osób fizycznych obowiązek posiadania kasy lub drukarki fiskalnej rejestrującej sprzedaż.

Mają ją obowiązek posiadać zarówno sklepy detaliczne jak i hurtownie a także punkty usługowe oraz taksówkarze, fryzjerzy, prawnicy i lekarze. Konieczność wystawania rachunków i prowadzenia okresowych rozliczeń powoduje, że kasy fiskalne są niezbędne dla właściwego funkcjonowania każdego sklepu czy firmy.

Sprzedaż kas fiskalnych to jedna z podstawowych działalności naszej firmy.

Obecnie współpracujemy z największymi producentami i importerami kas i drukarek fiskalnych w Polsce, starając się zaoferować Państwu najlepsze i najbardziej niezawodne urządzenia. Są to:

 

Rynek kas fiskalnych jest już na tyle rozwinięty, że dostępne jest na nim wiele modeli kas i drukarek fiskalnych o różnym zastosowaniu i przeznaczeniu. Ważne jest więc dokonanie właściwego wyboru urządzenia fiskalnego odpowiedniego dla naszej firmy zarówno pod względem możliwości, jak i ilości wystawianych dokumentów. Sprzedaż kas fiskalnych wymaga więc posiadania odpowiedniego, dobrze przeszkolonego personelu z odpowiednio dużym doświadczeniem.

Razem z Państwem dokonamy analizy Państwa firmy i pomożemy w zakupie odpowiedniego modelu.

Sprzedaż kas fiskalnych dla sklepów i firm usługowych to jedna z głównych naszych działalności. Dysponujemy przeszkolonym przez producentów personelem, dysponującym odpowiednimi uprawnieniami do sprzedaży i serwisu kas i drukarek fiskalnych.

Zakup kasy fiskalnej do sklepu i firmy.

Aby jak najbardziej ułatwić Państwu wdrożenie kasy lub drukarki fiskalnej do Państwa firmy prosimy o postępowanie według poniższych zasad. Uprości to cały proces wdrożenia i zapobiegnie popełnieniu przypadkowego błędu.

  1. Uzyskanie od księgowego informacji o terminie wdrożenia kasy fiskalnej
  2. Wizyta w naszej firmie i wspólnie z doradcą wybór odpowiedniej kasy
  3. Opracowanie danych dla kasy fiskalnej, w tym : zawartość nagłówka, bazy towarowej z odpowiednią wartością stawek PLU, grup towarowych, opakowań zwrotnych oraz wielkości i rodzaju udzielonych rabatów
  4. Zaprogramowanie przez pracownika zawartości kasy
  5. Zgłoszenie przez Państwa do właściwego US informacji o zakupie kasy fiskalnej do firmy
  6. Szkolenie w zakresie obsługi kasy fiskalnej pracowników firmy ( w zależności od potrzeb 1-2 godziny )
  7. Praca na kasie w Państwa firmie w trybie szkoleniowym
  8. Ufiskalnienie kasy we właściwym terminie
  9. Zgłoszenie przez serwis wszystkich wymaganych dokumentów do właściwego Urzędu Skarbowego
  10. Odzyskanie przez Podatnika ulgi  za zakup kasy fiskalnej.

Na wszystkich tych powyższych etapach służymy Państwu pomocą i naszym wieloletnim doświadczeniem