Od samego początku naszej działalności staramy się dostarczać Państwu komputery, laptopy, tablety oraz urządzenia elektroniki użytkowej najwyższej jakości  po przystępnych cenach.

Aby to umożliwić otworzyliśmy w naszej siedzibie w Skarżysku Kamiennej przy ulicy Piłsudskiego 36

Sklep komputerowy SFERIS Partner

 

Dzięki współpracy z firmą  SFERIS jesteśmy w stanie zagwarantować  Państwu najniższe ceny na komputery, laptopy, tablety  oraz oprogramowanie i peryferia.

Nasze hasło reklamowe ” Techsat – elektronika w najlepszym wydaniu” to nie tylko pusty slogan. Staramy się codziennie stosować go w naszych działaniach.

Bardzo zwracamy uwagę na odpowiedni dobór asortymentu, starając się oferować wyłącznie sprawdzone i markowe towary o uznanej na rynku jakości. Sprzętu najtańszego, ale za to nadmiernie awaryjnego nie znajdziecie Państwo w naszej ofercie.

 

Marki w sklepie TechSat

O Firmie  SFERIS zdań kilka

Sferis jest ogólnopolską siecią sklepów oferujących mobilne rozwiązania i technologie „na co dzień” dla wszystkich członków rodziny, menadżerów i biznesmenów z małych przedsiębiorstw.

Dzięki współpracy z największymi dostawcami sprzętu i usług na świecie już dziś możemy dostarczyć państwu przyjazne technologie jutra. Pełna oferta obejmuje ponad 12.000 produktów.

SFERIS istnieje na rynku od 1992 roku. Od 2007 należy do notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych Grupy ACTION S.A z najwyższymi obrotami w Polsce w branży IT przekraczającymi 2 miliardy złotych rocznie.

Sklep komputerowy SFERIS Partner oferuje atrakcyjną gamę produktów i usług dostosowaną do najnowszych potrzeb rynku. Jest liderem we wdrażaniu nowych mobilnych rozwiązań.

W myśl hasła sieci: „Zaufaj Ekspertom” wykwalifikowany personel Doradców, stale podnoszący swoje kompetencje dba o maksimum satysfakcji Klienta.

SFERIS po raz czwarty laureatem konkursu LAUR KLIENTA 2013!