Tych, z Państwa, którzy cenią  sobie wygodę robienia zakupów w domu za pośrednictwem  internetu zapraszamy  do naszego Sklepu Internetowego, który  prowadzimy pod adresem : www.techsat24.pl .

 

Internetowy Sklep Komputerowy Techsat24.pl – oferta:

 

 • Tablety i czytniki e- booków

  Naszą specjalnością są tablety Apple Ipad, Lenovo, Samsung Galaxy, oraz popularne popularne i tanie tablety Pentagram, Goclever czy Overmax.. Mamy także w sprzedaży klawiatury do tabletów idealnie dobrane  do Państwa tabletu , ładowarki sieciowe  oraz  karty pamięci i rysiki pojemnościowe. Miłośnikom książek polecamy czytniki e-booków.

   

 • Nawigacje samochodowe TomTom

  Nasza specjalność to urządzenia firm: Garmin, TomTom, Mio, Goclever, i Vordon. Dla naszych klientów wykonujemy  usługi odblokowania nawigacji samochodowej, umożliwiającą  instalację innych map ( w tym Automapy i iGO ) na twoim urządzeniu. W naszym sklepie kupisz gotowe karty pamięci do odblokowania twojej nawigacji samochodowej.

 • Laptopy i notebooki

  Oferujemy duży wybór  laptopów firm : Asus, Dell, HP, Lenovo, Samsung, Sony i Toshiba. Posiadamy w ofercie proste, tanie laptopy do użytku domowego jak i zaawansowane laptopy dla graczy , czy do biura. Zakupisz u nas także niezbędne do nich akcesoria jak myszki do laptopów oraz torby i plecaki. Nasz personel będzie służył Ci pomocą podczas procesu wyboru urządzenia.

 • Aparaty cyfrowe

  Sprzedajemy głównie  aparaty cyfrowe firm : Canon, Nikon, Fuji i Olympus. Proponujemy atrakcyjne zestawy aparatów cyfrowych w zestawie z dopasowaną kartą pamięci, etui na aparat cyfrowy oraz niezbędną ładowarką i kompletem akumulatorów.


 • Konsole Sony Playstation i Konsole Xbox

  Nieważne czy chcesz kupić najnowszą konsolę Sony Playstation 4, konsolę Xbox One,czy starszy model PS3 czy Xbox 360 . Nasz internetowy sklep komputerowy oferuje je w pełnym wyborze . Dodatkowo proponujemy  zestawy konsoli do gier i akcesoriów  doskonale dopasowanych  do twoich potrzeb. Mamy także gry na Playstation i gry na Xboxa w cenach na każdą kieszeń

Marki w sklepie TechSat

Wszystkie zamówione w internecie produkty możemy Państwu wysłać za pośrednictwem kuriera,

lub możecie odebrać w naszym sklepie komputerowym w Skarżysku Kamiennej w dogodnym dla Państwa terminie.