Tych, z Państwa, którzy cenią  sobie wygodę robienia zakupów w domu za pośrednictwem  Internetu zapraszamy  do naszego Sklepu Internetowego, który  prowadzimy pod adresem : www.techsat24.pl .

 

Internetowy Sklep Techsat24.pl oferta:

 

 • Tablety i czytniki e- booków

  Naszą specjalnością są tablety Apple Ipad, Lenovo, Samsung Galaxy, oraz popularne popularne i tanie tablety Blow czy Overmax.. Mamy także w sprzedaży klawiatury do tabletów idealnie dobrane  do Państwa tabletu , ładowarki sieciowe  oraz  karty pamięci i rysiki pojemnościowe. Miłośnikom książek polecamy czytniki e-booków.

   

 • Nawigacje samochodowe

  Nasza specjalność to urządzenia firm: Garmin, TomTom, Mio, Goclever, i Gomedia. Dla naszych klientów wykonujemy  usługi odblokowania nawigacji samochodowej, umożliwiającą  instalację innych map ( w tym Automapy i iGO ) na twoim urządzeniu. W naszym sklepie kupisz gotowe karty pamięci do odblokowania twojej nawigacji samochodowej.

 • Pojazdy na akumulator dla dzieci

  Oferujemy duży wybór  samochodów, quadów i motorków dla dzieci na akumulator. Pojazdy na licencji Audi, Bmw, Mercedesa i innych uznanych producentów aut. Różne wielkości i wyposażenie. Nasz personel będzie służył Ci pomocą podczas wyboru.

 • Artykuły dla Dzieci

  Sprzedajemy wózki dla dzieci, foteliki samochodowe, mebelki do pokoju dziecięcego i atrakcyjne, multimedialne zabawki. Duży wybór i korzystne ceny sprawiają, że mamy dużą rzeszę zadowolonych klientów z całego kraju, którzy systematycznie do nas wracają.

Marki w sklepie TechSat

Wszystkie zamówione w Internecie produkty możemy Państwu wysłać za pośrednictwem kuriera, lub możecie odebrać w naszym sklepie w Skarżysku Kamiennej w dogodnym dla Państwa terminie.