Korzystając z możliwości naszego cyfrowego studia fotograficznego 3D oferujemy Państwu  możliwość wykonania zdjęć reklamowych , fotografii 3D oraz fotografii 360 stopni Państwa produktów na potrzeby katalogów , ofert czy sklepów internetowych.

Fotografia 360 stopni

To najnowszy sposób prezentacji Państwa produktów na stronach internetowych . Dzięki niej uzyskujecie Państwo możliwość indywidualnego wyświetlania przedmiotu na ekranie monitora , sterowania jego wielkością , oraz kątem obrotu. Państwa  klient otrzymuje wrażenie bezpośredniego kontaktu z przedmiotem  , która umożliwi mu podjecie szybszej decyzji o jego zakupie. Fotografia 360 stopni jest niezastąpiona przy prowadzeniu sklepu internetowego.

 

Fotografia obrotowa 360 stopni

Wykonana w naszej firmie na Państwa zlecenie prezentacja obrotowa 360 stopni nie jest celem samym w sobie. Podstawowym jej zadaniem jest realna pomoc w promocji produktu lub usługi oraz znaczący wzrost dochodu. Nasze doświadczenia z prowadzenia sklepu internetowego  techsat24.pl pozwolą Państwu uprościć i unowocześnić pracę , co może zamienić się w realne zyski w postaci finansowej , bądź ostatnio bardzo docenianej zwiększonej ilości wolnego czasu.

 

Fotografia 3D produktów

To najlepszy sposób  promocji  dla wszystkich producentów i wytwórców przy  prezentacji swoich wyrobów. Wysokiej jakości  fotografię 3D możecie Państwo z powodzeniem  osadzić na swojej stronie firmowej  w internecie , lub wykorzystać w katalogu produktów.

Fotografie 3D produktów czy nawet dzieł sztuki coraz częściej możemy zobaczyć  także na wystawach i w muzeach na całym świecie.

 

Wykonane w naszej firmie  zdjęcia 360 stopni możecie Państwo wykorzystać także w :

  • katalogach i foto katalogach produktów
  • sklepach i aukcjach internetowych
  • broszurach i innych drukach
  • materiałach marketingowych
  • prasie i magazynach
  • przy tworzeniu prezentacji
  • reklamie internetowej

Pełna ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie www. 3dfotka.pl .

Fotografia 3D